Englishفارسی  
 
  کسب عنوان « درجه یک کیفیت » از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و عنوان برترین آموزشگاه آزاد هنرهای نمایشی در استان اصفهان                            حضور موفق جمعی از هنرجویان آموزشگاه اردیبهشت در سریال "شهرزاد2به کارگردانی آقای حسن فتحی                                حضور بیش از 20 نفر از هنرجویان آموزشگاه در پروژه فیلم سینمایی ب 12 به نویسندگی و کارگردانی آقای امید نیاز

درباره گروه نان و عروسک

گروه تاتر نان و عروسک یکی از تخصصی ترین و فعال ترین گروههایی است که دررابطه با کودکان از سال 1382 به فعالیت و اجرای نمایش پرداخت. این گروه با عنوان گروه برگزیده نمایش در زمینه کودکان در ایران درجشنواره فجردر سال1387و 1388 شناخته شده و شایان توجه است که نمایشهای فراوانی را در داخل و خارج از کشور به روی صحنه برده و جوایز متعددی از جشنواره های مختلف جهان کسب کرده است .سرپرست این گروه ، امید نیاز پس از بازگشت به اصفهان در سال 1382  گروه نان و عروسک شرق را در اصفهان تاسیس کرد و تا کنون نمایشهای زیادی از این گروه به روی صحنه رفته کرد.
اعضای فعلی گروه نان و عروسک عبارتند از:
امید نیاز :سرپرست گروه
رضا كريمي - ابراهيم رحماني -اسماعيل سلماني -كيانا شهنام نيا -آيدا جهانگيري -مهتاب دهقان -آتنا جعفري- سعید یار دوستی - هاشم شمس - ساحل افشار و نواب ثریا و ... در بخش مربوط به اسامی اعضای نان و عروسک به شرح حال مختصری از هریک از اعضای گروه میپردازد.