Englishفارسی  
 
  کسب عنوان « درجه یک کیفیت » از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و عنوان برترین آموزشگاه آزاد هنرهای نمایشی در استان اصفهان                            حضور موفق جمعی از هنرجویان آموزشگاه اردیبهشت در سریال "شهرزاد2به کارگردانی آقای حسن فتحی                                حضور بیش از 20 نفر از هنرجویان آموزشگاه در پروژه فیلم سینمایی ب 12 به نویسندگی و کارگردانی آقای امید نیاز

خلاصه چشم چشم دو ابرو

 
 
 
 
خلاصه نمایش چشم چشم دو ابرو
دخترکی به نام ندا عادت دارد که روی دیوارهای خانه نقاشی کند و این مسئله باعث   نا رضایتی پدر و مادرش می شود .
او احساس می کند پدر و مادرش با او نامهربانند و آرزو می کند که یک مداد جادویی داشته باشد تا بتواند پدر و مادر دلخواه خودش را نقاشی کند و پدر و مادر دیگری داشته باشد تا دیگر به او امر و نهی نکنند و او راحت و آزاد باشد .
آرزوهای او یکی پس از دیگری برآورده می شوند و پدر و مادرش به حالتی که او    می خواهد درمی آیند .
او در این ماجرا پدر و مادر همیشه خندان و همیشه گریان ، پولدار ، پزشک و ... را تجربه می کند و در هر موقعیت که قرار می گیرد باز هم راضی نمی شود چرا که پدر و مادرهای خیالی اش باز هم به خاطر اشتباهاتش به او تذکر می دهند .
در انتهای نمایش دیوار اتاقش پر از نقاشی های مختلف و پدر و مادرهای گوناگون است . او متوجه می شود که پدر و مادر اصلی اش بهترین گزینه برای او هستند اما مداد جادوئیش تمام شده و دیگر نمی تواند آنها را بر روی دیوار بکشد .
او حالا پشیمان و نگران است اما ...