Englishفارسی  
 
  کسب عنوان « درجه یک کیفیت » از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و عنوان برترین آموزشگاه آزاد هنرهای نمایشی در استان اصفهان                            حضور موفق جمعی از هنرجویان آموزشگاه اردیبهشت در سریال "شهرزاد2به کارگردانی آقای حسن فتحی                                حضور بیش از 20 نفر از هنرجویان آموزشگاه در پروژه فیلم سینمایی ب 12 به نویسندگی و کارگردانی آقای امید نیاز

متن نمایش بررسی حادثه کوچه 24

بررسی حادثه کوچه 24 با تمام جزئیات

نویسنده : امید نیاز
 
5تن از بچه های کوچه بیست و چهارم در کوچه بیست و پنجم پنهان شده اند .
آنها در حین بازی کردن شیشه پنجره منزل پیرزنی به نام اشرف خانوم را شکسته اند اما این بار بر خلاف دفعات گذشته ، اشرف خانوم از خانه اش بیرون نیامده و اعتراضی نکرده .
بچه ها حدس می زنند که برای اشرف خانوم اتفاقی افتاده و قریب به یقین مرده است چرا که اگر زنده بود به آنها اعتراض می کرد ، از طرفی نگهبان محله دائم در کوچه ها در حال رفت و آمد است و این مورد نیز ترس بچه ها را بیشتر کرده است .
آنها با توجه به اتفاقاتی که افتاده ، مطمئن می شوند که اشرف خانوم مرده است و از این بابت بسیار ناراحت و پشیمان هستند آنها فکر می کنند هیچ راهی ندارند و سرانجام پلیس آنها را دستگیر خواهد کرد .
در آخر قصه ، آنها اشرف خانوم را می بینند که از طرف دیگر صحنه با یک زنبیل پُر از میوه و سبزی در حال رفتن به خانه است و در عین ناباوری متوجه         می شوند که این بار به خیر گذشته است و خوشحال و خندان به سمت اشرف خانوم می دوند .