Englishفارسی  
 
  کسب عنوان « درجه یک کیفیت » از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و عنوان برترین آموزشگاه آزاد هنرهای نمایشی در استان اصفهان                            حضور موفق جمعی از هنرجویان آموزشگاه اردیبهشت در سریال "شهرزاد2به کارگردانی آقای حسن فتحی                                حضور بیش از 20 نفر از هنرجویان آموزشگاه در پروژه فیلم سینمایی ب 12 به نویسندگی و کارگردانی آقای امید نیاز

وقتی مامان خونه نیس!

طراح، نویسنده و کارگردان : امید نیاز محصول گروه نان و عروسک شرق
سال تولید : 1390
مدت زمان نمایش :40 دقیقه
مخاطب : 3 تا 6 سال
سبک اجرا : سورئال
وقتی مامان خونه نیست داستان دختر 4 ساله به نام بهناز است که چون پرستارش مریض شده در منزل تنهاست و سعی می کند به خوراکی هایی که احیاناً مادر در یکی از کمدهای خانه گذاشته است دست پیدا کند ، کلید کمدها بالای آنهاست و دست دختر بچه به آنها نمی رسد از قضا پسر 5 ساله همسایه امروز در منزل تنهاست و به کمک او می آید . پسر همسایه که کودک زیرکی است از تمام راه های ممکن بهره می گیرد تا در کمدها باز شوند ( در این راه از بچه های داخل سالن هم کمک گرفته می شود )
ولی داخل کمدها هیچ خوراکی نیست ، پسر همسایه دخترک را تنها می گذارد در حالی که خانه حسابی به هم ریخته است  .... بنابراین دخترک با کمک بچه های داخل سالن خانه را مرتب می کند و به وضع اول بر می گرداند .
دخترک در حالی که انتظار برگشت مادر به خانه را می کشد خوابش می برد . با آمدن مادر و بیدار شدنش متوجه می شویم که دختر بچه همه ماجرا را در خواب می دیده است . . بهناز هیجان زده میشود و می فهمد راه به دست اوردن خوراکی ها منظم بودن است.